Sekundární menu


Pan Kvinono se představuje


24 hodin denně, 7 dní v týdnu hlídám klíčové prvky vašeho podnikání na internetu. Hlídám, zda fungují správně. Pokud nastane výpadek, informuji vás, aby bylo možné chybu odstranit a zamezit tak škodám. Hlídám například:

Dostupnost internetových stránek

Výpadek stránek či e-shopu zamezí zákazníkům v objednávkách. Řada z nich se k vám už nevrátí. Hlídám proto dostupnost vašich webů a o výpadku informuji. Výsledky mého hlídání se hodí jak pro informaci o aktuální chybě, tak pro kontrolu, zda web správně funguje i např. v noci, kdy zde být vy nemůžete.

Reklamní kampaně

Zaplatili jste za umístění banneru na cizím webu? Zkontroluji, že banner na stránkách je a že nerotuje s jinými bannery. Umím kontrolovat přítomnost libovolného HTML kódu na cílové stránce, takže dokáži zkontrolovat i reklamy tvořené JavaScriptem.

Změny internetových stránek

Rádi bystě věděli o tom, že váš konkurent změnil nabídku či publikoval nový článek? Dokáži pohlídat, zda se cílová stránka změnila. Kontrolu dokáži nastavit jak s citlivostí i na drobné změny, tak způsobem, který hlásí jen změny velké a hodí se např. na kontrolu diskusních fór.

Speciální reklamní kampaně

Chcete vědět, zda se vaše inzerce zobrazuje na Heurece v populární kategorii? Prodáváte zboží, které nelze držet skladem ale občas některý z konkurentů na Zboží.cz zašvindluje a vy o tom chcete mít přehled? Takové a mnoho dalších skutečností pro vás mohu hlídat.

 

30 dní na zkoušku zdarma!