Domů Nábytek Ložnice AHORN CZ, s.r.o. Polštář ELASTIC II

AHORN CZ, s.r.o. Polštář ELASTIC II

Dostupnost do měsíce
Výrobce AHORN CZ, s.r.o.
1 670 Kč
Do obchodu
Klik-nabytek.cz

Popis produktu

Doprodej - Typem tužšího profilovaného polštáře je anatomický polštář Elastic II, který napomáhá uvolňovat svaly krční páteře a udržovat hlavu ležícího ve správné, tzn. přirozené poloze tak, aby nám nezpůsoboval bolesti krku nebo hlavy. Materiálově je polštář vyráběn z kvalitní paměťové pěny a je doplněn snadno snímatelným a pratelným potahem Desire (teplota praní do 60°C). Polštářek není určen pro ty z nás, kteří máme rádi měkký podklad pod hlavou, přesto věříme, že zakoupením tohoto anatomického polštářku budete spokojeni a bude se nejen dobře usínat, ale i spát. Dobrou noc přejeme.

Šířka: 60 cm Délka: 36 cm Výška: 11 cm Váha: 1,5 kg Materiál: paměťová pěna Tuhost: H3 - tužší Záruka (počet roků): 2 Potah: Desire Snadno pratelný potah: Ano  

Potah Desire k anatomickému polštáři:

- dobře schnoucí a udržovatelný materiál, příjemný na dotek (hebký) - složení: 100% polyester - gramáž: 560 g/m2 (vysoká hustota látky, dlouhá životnost a odolnost materiálu) - zlatá mřížka - gramáž 100% polyesteru, gramáž 370 g/m2 - snadná údržba, pratelnost na 60°C - zdravotní nezávadnost potvrzuje certifikát ÖKO-TEX Standard 100  

Kromě kvalitního anatomického polštáře hraje velkou roli i kvalitní matrace a k ní vhodný rošt do postele. Pokud bychom mohli s výběrem pomoci a poradit, budeme rádi..s důvěrou se na nás obraťte ;-)

Polštáře různých typů a barev máme vystaveny v našem kamenném obchodě v Brně na Stránského 2a. Přijďte si je k nám vyzkoušet.

Záruka: 2 roky.

Český výrobce.

Parametry

Výška polštáře 11 - 14 cm
Profilace polštáře ANO
Typ pěny POLŠTÁŘE TVAROVÁ PĚNA (Visco)