| Výška | 4 mm |
|---|---|
| Šířka | 4 mm |
| Průvlek | 1,1 - 1,4 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kulatý |
| Velikost | 4 mm |
| Efekt | AB efekt |
Skleněný rokajl mix barev mm krabička
199 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Elenys stříbrný přívěsek Pole glazurovaných květin
875 Kč
od Royalfashion.cz
ELENYS Beran znamení zvěrokruhu
999 Kč
od Royalfashion.cz