| Výška | 4 mm |
|---|---|
| Šířka | 4 mm |
| Průvlek | 1,1 - 1,4 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kulatý |
| Velikost | 4 mm |
| Efekt | AB efekt |
ELENYS Royal Fashion stříbrný přívěsek Marvel Scarlet Witch Avengers
1 249 Kč
od Royalfashion.cz
Korálek z nerezové oceli - srdce - zlatý - 10 x 11 x 8 mm - 1 ks
99 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Syntetický praskaný křišťál - ∅ 6 mm - 1 ks
2 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Elenys přívěsek Krásný páv
849 Kč
od Royalfashion.cz