| Výrobce | Wiky Vehicles |
|---|---|
| EAN | 8590331931163 |
| Baterie v balení | NE |
|---|---|
| Doporučený věk | 8+ |
| Délka | 67 cm |
| Délka kartonu | 0.0 cm |
| Délka výrobku | 67.0 cm |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení | 2.3 kg |
| Je na baterie | ANO |
| Kusů v kartonu | 1 ks |
| Nomenklatura | 95049010 |
| Objem kartonu | 0.11882 m³ |
| Sezóna | Celorok |
| Sortiment | 1 |
| Typ a počet baterií | Dráha - napájení 12V adaptér, počítadlo - 2xAA nejsou součástí |
| Určeno pro | Kluky |
| Výška | 6.5 cm |
| Výška kartonu | 0.0 cm |
| Výška výrobku | 6.5 cm |
| Věk | 8+ |
| Země původu | mimo EU |
| Šířka | 40 cm |
| Šířka kartonu | 0.0 cm |
| Šířka výrobku | 40.0 cm |
Auto Welly Porsche Taycan Turbo S kov/plast 12cm 4 barvy na zpětné natažení 12ks v boxu
189 Kč
od Dobre-knihy.cz
2Kids Toys Miniatura domečku Dinosauří výzkumný ústav
537 Kč
od Mironet.cz
LEGO® Harry Potter™ 76470 Kouzelné létající auto Ford Anglia™ - LEGO® Harry Potter™
2 056 Kč
od Dobre-knihy.cz
BRIO Závodní věž
1 055 Kč
od Mironet.cz