Bella Rose Rohožka z kokosových vláken Doma je láska, přírodní barva, proutí. Že je váš domov plný lásky dává vědět návštěvám krásná rozhožka z autorské kolekce Bella Rose. Originální rohožku zdobí nápis černou linkou – Doma je láska– z pera moderní krasopisky Zuzky Bartíkové alias Flatwhite Lettering.
Rohožka je ručně vyrobená z kokosového vlákna v Indii, svůj originální potisk však dostává až v Británii, pod dohledem zkušeného týmu. Barva použitá na potisk je vysoce odolná a vydrží i skutečně pořádné čištění bot. Nemusíte mít tedy strach, že brzy zmizí. Rohožka má lehce pogumovaný podklad.
Doporučujeme rohožku položit do interiéru, chodby nebo pod střechu. výška 40 cm / šířka 60 cm Vyrobeno z kokosového vlákna a gumy.
Během prvních dní používání mohou vypadávat jednotlivá vlákna v důsledku výroby z přírodního materiálu. za skvělé ceny na Bellarose.cz!