| Hloubka | 6 mm |
|---|---|
| Barva | Transparentní |
| Tvar | Slavík |
| Typ | Slavík |
| Efekt | AB efekt |
| Velikost | 8 mm |
| Výška | 8 mm |
| Šířka | 8 mm |
| Průvlek | 1 mm |
| Materiál | Sklo |
Dřevěné surové korálky - ∅ 10 mm - 10 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Skleněný rokajl - 8/0 - 3 mm - bílý - 1 g
2 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Silikonové kousátko - kruh - tmavě růžové - ∅ 43 mm - 1 ks
42 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Organzový pytlíček - různá provedení - 7 x 9 cm - 1 ks Barva: Bílá
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz