| Hloubka cca | 18 mm |
|---|---|
| Barva | Režná |
| Velikost | 50 mm |
| Tvar | Ovoce a příroda |
| Výška cca | 43 mm |
| Šířka cca | 51 mm |
| Průvlek | 13 x 4 mm |
| Materiál | Dřevo |
Elenys stříbrný přívěsek Šťastná rodinka
999 Kč
od Royalfashion.cz
Spojovací kroužek z nerezové oceli - pozlacený - Ø 6 x 0,7 mm - 1 ks
2 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Elenys stříbrný přívěsek korálek písmeno R
999 Kč
od Royalfashion.cz
Elenys stříbrný přívěsek Romantická květina
925 Kč
od Royalfashion.cz