| Hloubka | 2,5 mm |
|---|---|
| Barva | Hnědá |
| Tvar | Geometrické tvary |
| Velikost | 30 mm |
| Výška | 10 mm |
| Šířka | 30 mm |
| Průvlek | 1,8 mm |
| Materiál | Dřevo |
LUNICA Stříbrný přívěsek ZLATÝ ANDĚLÍČEK 0171 Ag 925; ≤1,2 g.
790 Kč
od Lunica.cz
Klíčenka taktická POS
81 Kč
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: Z
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - starozlatý - křídlo - 17 x 5 x 1 mm - 1 ks
2 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz