| Rozměr | 120 x 200 cm |
|---|---|
| Potah | Úplet |
| Druh zboží | Matrace |
| Šířka | 80/90/100/120/140/160/180 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| rozměr matrace | 100 x 200 cm |
| typ matrace | s antibakteriální pěnou |
| tvrdost matrace | 2 - střední |
| šířka matrace | 120 cm |
| výška matrace | 17 cm |
| délka matrace | 200 cm |
| nosnost matrace | 120 kg |
| potah matrace | levandule |
MPO Ortopedická matrace Memory Comfort 80x200 cm, 1+1 zdarma Potah matrace: Elegance S Aloe Vera
15 450 Kč
od Massivo.cz
MPO Vrchní matrace - Topper z paměťové pěny Visco Pohoda 90x200 cm Potah matrace: S aloe vera
5 480 Kč
od Massivo.cz
MPO Matrace Variant 120x200 cm, 1+1 zdarma Potah matrace: Elegance Se stříbrem
24 086 Kč
od Massivo.cz
MPO Matrace Silver Therapy 180x200 cm Potah matrace: Premium S propolisem
33 570 Kč
od Massivo.cz