| Rozměr | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Potah | Úplet |
| Druh zboží | Matrace |
| Šířka | 80/90/100/120/140/160/180 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| rozměr matrace | 100 x 200 cm |
| typ matrace | s antibakteriální pěnou |
| tvrdost matrace | 2 - střední |
| šířka matrace | 120 cm |
| výška matrace | 17 cm |
| délka matrace | 200 cm |
| nosnost matrace | 120 kg |
| potah matrace | levandule |
Matrace Dáda Rozměr: 80x200 cm, Potah: Úplet
4 133 Kč
od Nábytek Paul
Matrace Hermína Rozměr: 160 x 200 cm, Potah: Medicott
15 366 Kč
od Nábytek Paul
Matrace Natálie Rozměr: 160 x 200 cm, Potah: Úplet
15 922 Kč
od Nábytek Paul
Matrace Nikola 1+1 Rozměr: 180 x 200 cm, Potah: Medicott
26 535 Kč
od Nábytek Paul