| Rozměr | 80 x 200 cm |
|---|---|
| Potah | Úplet |
| Druh zboží | Matrace |
| Šířka | 80/90/100/120/140/160/180 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| rozměr matrace | 100 x 200 cm |
| typ matrace | s antibakteriální pěnou |
| tvrdost matrace | 2 - střední |
| šířka matrace | 120 cm |
| výška matrace | 17 cm |
| délka matrace | 200 cm |
| nosnost matrace | 120 kg |
| potah matrace | levandule |
MPO Matrace Loreta 120x200 cm, 1+1 zdarma Potah matrace: Elegance S Aloe Vera
25 929 Kč
od Massivo.cz
MPO Matrace Variant 140x200 cm, 1+1 zdarma Potah matrace: Premium S kopřivou
34 063 Kč
od Massivo.cz
MPO Taštičková matrace Polar Spring 180x200 cm Potah matrace: Premium Se stříbrem
24 170 Kč
od Massivo.cz
Matrace Zora Rozměr: 160 x 200 cm, Potah: Levandule
9 126 Kč
od Nábytek Paul