| Rozměr | 90 x 200 cm |
|---|---|
| Potah | Medicott |
| Druh zboží | Matrace |
| Šířka | 80/90/100/120/140/160/180 cm |
| Výška | 17 cm |
| Hloubka | 200 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| rozměr matrace | 100 x 200 cm |
| typ matrace | s antibakteriální pěnou |
| tvrdost matrace | 2 - střední |
| šířka matrace | 120 cm |
| výška matrace | 17 cm |
| délka matrace | 200 cm |
| nosnost matrace | 120 kg |
| potah matrace | levandule |
MPO Matrace Antidekubit HR plus 140x200 cm Potah matrace: Elegance Se stříbrem + polštářek zdarma
12 643 Kč
od Massivo.cz
Matrace Andros Rozměr: 160 x 200 cm, Potah: Lyocell
15 264 Kč
od Nábytek Paul
Matrace Ema 1+1 Rozměr: 180 x 200 cm, Potah: Levandule
21 069 Kč
od Nábytek Paul
Matrace Leona 1+1 Rozměr: 160 x 200 cm, Potah: Levandule
21 402 Kč
od Nábytek Paul