- Visací náušnice na kroužkové zapínání.
- Povrchová úprava rhodiem.
- Náušnice s výrazným zeleným zirkonem.
- Vyrobené ze stříbra ryzosti 925/1000.
- Označeny puncem ryzosti.
- Obdržíte je v dárkové krabičce.
| Průměr kamínku | 7 mm |
|---|---|
| Hmotnost | ≤3,3 g |
| Ryzost | 925/1000 |
| Značka | LUNICA |
| Osazení | Zirkon (CZ) |
| Materiál | Stříbro 925 |
| Povrchová úprava | Rhodium |
| Typ zapínání | Kloubové zapínání |
| Typ náušnic | Visací |
| Barva | Zelená |
| Určení | Dětské |
| Vnější průměr kroužku | 13 mm |
Náušnice se zirkony Maelis - stříbrné zapínání, Zlatá
856 Kč
od Alexbijoux.cz
Náušnice s levandulovou 5.5-6 mm perlou Chloe II, stříbro 925/1000, Levandulová
538 Kč
od Alexbijoux.cz
Stříbrné náušnice s motivem Evil Eye - stříbro 925/1000, Modrá
651 Kč
od Alexbijoux.cz
LUNICA Stříbrné večerní náušnice PERLY 0557
1 950 Kč
od Lunica.cz