Síťové karty

Mellanox ConnectX-4 Lx EN MCX4121A-ACAT / síťová karta / 25GbE dual-port SFP28 / PCI-E8(g3) (MCX4121A-ACAT) Mellanox ConnectX-4 Lx EN MCX4121A-ACAT / síťová karta / 25GbE dual-port SFP28 / PCI-E8(g3) (MCX4121A-ACAT) 10 349 Kč od Mironet.cz StarTech USB-C adaptér s extra portem USB 3.0 černá / pro síťové připojení / RJ45 (US1GC301AU) StarTech USB-C adaptér s extra portem USB 3.0 černá / pro síťové připojení / RJ45 (US1GC301AU) 1 368 Kč od Mironet.cz TP-LINK Archer TX50E / Wi-Fi PCI-E Adaptér AX3000 / 2.4GHz 574Mbps / 5GHz 2402Mbps / Bluetooth (Archer TX50E) TP-LINK Archer TX50E / Wi-Fi PCI-E Adaptér AX3000 / 2.4GHz 574Mbps / 5GHz 2402Mbps / Bluetooth (Archer TX50E) 1 038 Kč od Expert.cz LogiLink PC0087 / Síťová karta / PCI-E / RJ-45 / 2.5Gbps (PC0087) LogiLink PC0087 / Síťová karta / PCI-E / RJ-45 / 2.5Gbps (PC0087) 729 Kč od Conrad.cz TP-link Archer TX3000E černá / Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adaptér / 2.4GHz 574Mbps / 5GHz 2402Mbps / WiFI 6 / BT 5.0 (Archer TX3000E) TP-link Archer TX3000E černá / Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adaptér / 2.4GHz 574Mbps / 5GHz 2402Mbps / WiFI 6 / BT 5.0 (Archer TX3000E) 1 499 Kč od Mironet.cz Signamax 100-32SM-LR20 / 1G SFP modul SM LC / 20km / C. (100-32SM-LR20) Signamax 100-32SM-LR20 / 1G SFP modul SM LC / 20km / C. (100-32SM-LR20) 209 Kč od Mironet.cz Digitus DN-15001 Digitus DN-15001 509 Kč od Mironet.cz Intel Wi-Fi 6E AX210 / Wi-Fi adaptér / M.2 2230 / 802.11ax / Dual-Band 2.4+5+6GHz / Bluetooth 5.2 / M.2/A-E Key (AX210.NGWG.NV) Intel Wi-Fi 6E AX210 / Wi-Fi adaptér / M.2 2230 / 802.11ax / Dual-Band 2.4+5+6GHz / Bluetooth 5.2 / M.2/A-E Key (AX210.NGWG.NV) 715 Kč od Mironet.cz AXAGON ADE-TXCA Adaptér USB-A/C 3.2 - 1Gbps RJ45 15cm stříbrná (ADE-TXCA) AXAGON ADE-TXCA Adaptér USB-A/C 3.2 - 1Gbps RJ45 15cm stříbrná (ADE-TXCA) 399 Kč od Mironet.cz Viewsonic VB-WIFI-005 / Wi-Fi adaptér / 802.11 a/b/g/n/ac/ax / Bluetooth 5.2 / USB 3.0 (VB-WIFI-005) Viewsonic VB-WIFI-005 / Wi-Fi adaptér / 802.11 a/b/g/n/ac/ax / Bluetooth 5.2 / USB 3.0 (VB-WIFI-005) 1 394 Kč od Mironet.cz Qoltec Adapter fiber optic hybrid FC / UPC-ST / UPC / simplex / SingleMode (54157) Qoltec Adapter fiber optic hybrid FC / UPC-ST / UPC / simplex / SingleMode (54157) 15 Kč od Mironet.cz StarTech USB 2.0 adaptér NIC černá / pro síťové připojení / RJ45 (USB2100) StarTech USB 2.0 adaptér NIC černá / pro síťové připojení / RJ45 (USB2100) 525 Kč od Mironet.cz Delock Adapter USB 2.0 LAN 10/100 Mb/s (62595) Delock Adapter USB 2.0 LAN 10/100 Mb/s (62595) 573 Kč od Mironet.cz Ugreen CR110 Ugreen CR110 426 Kč od Mironet.cz ASUS PCE-AXE5400 / Wi-Fi Adaptér / 2.4GHz 5GHz 6GHz / PCI-Express (90IG07I0-ME0B10) ASUS PCE-AXE5400 / Wi-Fi Adaptér / 2.4GHz 5GHz 6GHz / PCI-Express (90IG07I0-ME0B10) 1 084 Kč od Jrc.cz OKI 45830202 OKI 45830202 1 999 Kč od Mironet.cz TP-Link TL-WPA8631P TP-Link TL-WPA8631P 2 899 Kč od Mironet.cz StarTech USB 3.0 adaptér NIC černá / pro síťové připojení / RJ45 (USB31000SPTB) StarTech USB 3.0 adaptér NIC černá / pro síťové připojení / RJ45 (USB31000SPTB) 1 034 Kč od Mironet.cz LogiLink PC0090 2 + 1 port karta USB 3.0 USB-C®, USB-A PCIe LogiLink PC0090 2 + 1 port karta USB 3.0 USB-C®, USB-A PCIe 915 Kč od Conrad.cz Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 bulk / PCI Express 2.0 x8 / 10Gb Ethernet x 2 (E10G42BTDABLK) Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2 bulk / PCI Express 2.0 x8 / 10Gb Ethernet x 2 (E10G42BTDABLK) 7 057 Kč od Mironet.cz Gembird NIC-U2-02 USB adaptér RJ45 bílá / USB-A 2.0 (M) na RJ-45 (F) / 100 Mbps (NIC-U2-02) Gembird NIC-U2-02 USB adaptér RJ45 bílá / USB-A 2.0 (M) na RJ-45 (F) / 100 Mbps (NIC-U2-02) 257 Kč od Mironet.cz Aruba J9150D 10G Transceiver SFP+ LC SR / 300m / OM3 / MMF (J9150D) Aruba J9150D 10G Transceiver SFP+ LC SR / 300m / OM3 / MMF (J9150D) 36 314 Kč od Mironet.cz AXAGON ADE-AR Adaptér USB-A 3.2 - 1Gbps RJ45 15cm černá (ADE-AR) AXAGON ADE-AR Adaptér USB-A 3.2 - 1Gbps RJ45 15cm černá (ADE-AR) 303 Kč od Mironet.cz Gembird externí Gigabit LAN síťová karta USB 3.0 na RJ-45 / interní flash paměť s ovladači / černá (NIC-U3-02) Gembird externí Gigabit LAN síťová karta USB 3.0 na RJ-45 / interní flash paměť s ovladači / černá (NIC-U3-02) 561 Kč od Mironet.cz