| Provedení | Levá varianta |
|---|---|
| látka | Loco 4 |
| Délka | 275 cm |
| Výška | 69/98 cm |
| Hloubka | 205 cm |
| Spací plocha | 125x210 cm |
| Tvar | do L |
| Rozklad | ano |
| S úložným prostorem | ano |
| druh zboží | sedací souprava |
| barva | hořčicová |
| typ | do L |
| styl | moderní styl |
| funkce | s úložným prostorem |
| určení | do obývacího pokoje |
| vybavení | s opěrkou hlavy |
| speciální vlastnosti | Water Repellent |
| rozměr | 280 cm |
Sedací souprava Giovani 2 - látka Urban Provedení: Pravá varianta, Nožičky: Nožičky kovové - chrom, látka: Urban 14
42 690 Kč
od Nábytek Paul
Sedací souprava Ragusso 2 Provedení: Pravá varianta, látka: Perfect Harmony 99
46 790 Kč
od Nábytek Paul
Sedací souprava Senso 2 Provedení: Pravá varianta, látka: Cayenne 1132 silver
27 090 Kč
od Nábytek Paul
Bielastické potahy GRAFITI NOVÉ cihlové rohová sedačka (š. 350 - 530 cm)
3 595 Kč
od Decodoma.cz