Evans BD20EMADCW EMAD 20" Coated
Dostupnost
do měsíce
Výrobce
Evans
EAN
Do obchodu
Popis produktu
Pískovaná blána na Basový buben - průměr: 20"
Příbuzné zboží
Evans TT18ECR EC Resonant 18"
od Music-city.cz
Remo Controlled Sound - Black Dot Clear 16"
od Music-city.cz
Evans BD22RB EQ3 Reso 22" Black
Evans BD20G2 G2 20" Clear Bass