Evans BD22GMAD GMAD 22" Clear
Evans BD22GMAD GMAD 22" Clear
Dostupnost
do měsíce
Výrobce
Evans
EAN
Do obchodu
Popis produktu
Čirá černá blána na Basový buben - průměr: 22"
Příbuzné zboží
Remo Emperor Coated 16"
od Music-city.cz
Evans TT18HB Hydraulic Blue 18" Clear
od Music-city.cz
Evans TT18G1 G1 18" Clear
Remo Powerstroke 3 Bass Clear 22" - Clear Dot