Evans BD26EMAD EMAD 26" Clear
Evans BD26EMAD EMAD 26" Clear
Dostupnost
do měsíce
Výrobce
Evans
EAN
Do obchodu
Popis produktu
Čirá blána na Basový buben - průměr: 26", řada: EMAD
Příbuzné zboží
Evans TT13EC2S EC2S 13" Clear
od Music-city.cz
Evans TT18HR Hydraulic Red 18” Clear
od Music-city.cz
Evans TT18DB1 dB One Tom Drum Head 18”
Evans B12UV1 UV1 Coated 12”