Domů Nábytek Bytový textil Bytový textil do obývacího pokoje Dekorační povlaky na polštáře Fine Little Day Lněný povlak na polštář Swimmers Blue 48 x 48 cm, modrá barva, textil

Fine Little Day Lněný povlak na polštář Swimmers Blue 48 x 48 cm, modrá barva, textil

Dostupnost skladem
Výrobce Fine Little Day
EAN 7340146611856
1 889 Kč
Do obchodu
Bellarose.cz

Popis produktu

Fine Little Day Lněný povlak na polštář Swimmers Blue 48 x 48 cm, modrá barva, textil. Moderní a naprosto oslnivý polštář teď může zkrášlovat vaši sedačku díky švédské značce Fine Little Day, která obohatila svoji nabídku o prvotřídní povlak na polštář, který vznikl na motivy díla Swimmers od Elisabethy Dunker.

Stejnojmenný je i vyšívaný povlak na polštář, který vás uchvátí jak svou designovou stránkou, tak vlastnostmi. Povlak je ušit ze 100% přírodního lnu, jehož struktura dostane postupem času jemnější charakter. Jeho zastřený, kovově modrý odstín je netradiční a dokonale souzní s barevnou paletou výšivek plavců.

Stejně tak s jakou lehkostí se nechávají unášet na hladině tito rekreační plavci, tak i vy si dopřejte váš zasloužený odpočinek. Přírodní len propůjčuje povlaku doslova hýčkající vlastnosti, tak se nebraňte a dopřejte si chvilku nerušeného klidu.

  • design by Elisabetha Dunker
  • precizně vyšívaný motiv Swimmers (z přední strany)
  • zapínání na skrytý zip
  • vhodné pro výplň o rozměru 50 x 50 cm (není součástí)
délka 48 cm / šířka 48 cm Vyrobeno ze lnu (100%).
Perte na 30°C.
Přirozené srážení o 5 %. za skvělé ceny na Bellarose.cz!

Parametry

Barva Modrá
Místnost Do obýváku a pracovny
Materiál Textil
Styl Art
Vzor Sports
Výška 48cm
Šířka 48cm