| Barva | žlutá |
|---|---|
| Hmotnost bez obalu | 0,33 kg |
| Vlastnost filamentu | flexibilní |
| Cívka | 0,75 kg |
| Pracovní teplota | 220±10°C |
| Podložka | 0-60°C |
| Tolerance/průměr | ±0,03 mm |
| Tvrdost materiálu (Shore) | 93 A |
| Tvrdost materiálu | 93 A |
PLA filament z recyklátu tmavě modrý 1,75 mm Smartfil 1 kg
409 Kč
od Materialpro3D.cz
Prusa Research Vyhřívaná podložka MK52 24V - xBuddy náhradní set Prusa
2 590 Kč
od Materialpro3D.cz
Filament-PM PLA + vylepšená snadno tisknutelná struna ARMY Ranger Grey 1,75 mm 1 kg Filament PM
503 Kč
od Materialpro3D.cz
Sáček na filament - uzavíratelný na ZIP 400x300mm
10 Kč
od Materialpro3D.cz