| Podložka | 30 - 50°C |
|---|---|
| Pracovní teplota | 220 -240°C |
| Tolerance/průměr | +/- 0,1 mm |
| Tvrdost materiálu (Shore) | 98 A |
| Barva | transparentní |
| Hmotnost bez obalu | 0,5 kg |
| Tvrdost materiálu | 98 A |
| Vlastnost filamentu | flexibilní |
PLA SATIN filament Peach Red 1,75 mm Print With Smile 1 kg
619 Kč
od Materialpro3D.cz
PINE filament z recyklátu natural 1,75 mm Smartfil 0,75 kg
750 Kč
od Materialpro3D.cz
PLA filament 1,75 mm stříbrný Devil Design 1 kg
508 Kč
od Materialpro3D.cz
PLA filament 1,75 mm světle hnědý Devil Design 1 kg
479 Kč
od Materialpro3D.cz