| Podložka | 30 - 50°C |
|---|---|
| Pracovní teplota | 220-240°C |
| Tolerance/průměr | +/- 0,1 mm |
| Tvrdost materiálu (Shore) | 98 A |
| Barva | zelená |
| Hmotnost bez obalu | 0,5 kg |
| Tvrdost materiálu | 98 A |
| Vlastnost filamentu | flexibilní |
PLA filament 1,75 mm Devil Design 2. jakost - barva
275 Kč
od Materialpro3D.cz
EASY PLA filament žlutý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
490 Kč
od Materialpro3D.cz
ABS-T tisková struna stříbrná 1,75 kg Filament
653 Kč
od 2 obchodů
PLA REFILL filament z recyklátu bílý COLD white 1,75 mm Smartfil 1 kg
399 Kč
od Materialpro3D.cz