| Podložka | 30 - 50°C |
|---|---|
| Pracovní teplota | 200 -220°C |
| Tolerance/průměr | +/- 0,1 mm |
| Tvrdost materiálu (Shore) | 98 A |
| Barva | natural |
| Hmotnost bez obalu | 0,5 kg |
| Tvrdost materiálu | 98 A |
| Vlastnost filamentu | flexibilní |
ABS+ filament 1,75 mm červený Devil Design 0,8 kg
490 Kč
od Materialpro3D.cz
Flexfill tisková struna 98A TPU 1,75 mm traffic white 0,5 kg Fillamentum
699 Kč
od Materialpro3D.cz
PLA filament safírově modrý 1,75 mm Smartfil 1 kg
498 Kč
od Materialpro3D.cz
Materialpro3D Tvrzená tryska M6 české výroby 0,6/1,75
151 Kč
od Materialpro3D.cz