| Podložka | 30 - 50°C |
|---|---|
| Pracovní teplota | 200 -220°C |
| Tolerance/průměr | +/- 0,1 mm |
| Tvrdost materiálu (Shore) | 98 A |
| Barva | červená |
| Hmotnost bez obalu | 0,5 kg |
| Tvrdost materiálu | 98 A |
| Vlastnost filamentu | flexibilní |
CLEAN filament přírodní 1,75 mm Smartfil 330 g
460 Kč
od Materialpro3D.cz
EASY PLA filament černý 1,75 mm Fiberlogy 850 g
566 Kč
od Materialpro3D.cz
FLEX filament černý 1,75 mm 750 g Smartfil 77A
999 Kč
od Materialpro3D.cz
PET-G filament 1,75 mm blankytně modrý Devil Design 1 kg
587 Kč
od Materialpro3D.cz