| Výrobce | Force |
|---|---|
| EAN | 8592627119996 |
| Barva | černá |
|---|---|
| Doba dobíjení | 3 hodiny |
| Doba svícení | 1,5 - 9 h dle použitého módu |
| Extra | indikace stavu baterie a nabíjení |
| Hmotnost | 100g |
| Kapacita akumulátoru | 1000 - 2000 mAh |
| Materiál těla | plast/ hliníkové tělo čočky |
| Model | Shark 500LM |
| Napájení | Li-Pol 18500 3.7V 1400mAh, nabíjení USB |
| Režimy | 4 režimy svícení + 4 režimy blikání |
| Rozměr | 90 x 29 x 37 mm |
| Světelný tok | do 500 lm |
| Výkon/světelný tok | 500 lumenů |
| Výrobce | Force |
| Zdroj energie | dobíjecí akumulátor |
| Zdroj světla | 1x 5W dioda |
Osvětlení zadní KLS VIRGO - Kellys KLS VIRGO zadní černé
239 Kč
od Okolokola.cz
Osvětlení zadní KLS PIGGY, green (Zadní světlo KELLYS na ploché baterie CR2032) - Kellys Piggy zadní zelené
119 Kč
od Okolokola.cz
Světlo přední FORCE DOT 300LM USB, černé - Force Dot USB přední černé
399 Kč
od Okolokola.cz
Osvětlení set KLS TWINS, red (Sada světel KLS TWINS, barva červená) - Kellys Twins set červené
149 Kč
od Okolokola.cz