| Výrobce | Force |
|---|---|
| EAN | 8592627081460 |
| Barva | černá |
|---|---|
| Délka | 275 mm |
| Hmotnost | 350 g |
| Materiál ližin | ocelové |
| Potah | umělá kůže |
| Výrobce | Force |
| Šířka sedla | 160 - 169 mm |
Sedlo MAX1 Storm dětské (Dětské sedlo MAX1) - Max1 Storm dětské černé/modré/oranžové
345 Kč
od Okolokola.cz
Sedlo KLS DRIVELINE 017, toxic green (Sedlo Kellys, Barva zelená)
629 Kč
od Okolokola.cz
Sedlo CTM Kart 6, dámské, paměťová pěna, černá
346 Kč
od Okolokola.cz
Sedlo DDK DD053MFR 270x189mm E-bike Memory, černo/modré
664 Kč
od Okolokola.cz