| Barva | modrá |
|---|---|
| Materiál | Alu slitina |
| Průměr pro řídítka | 35 mm |
| Průměr pro sloupek vidlice | 28,6 mm |
| Úhel | 0 stupňů |
| Model | Crossfire |
| Technologie | CNC |
| Hmotnost | 125 g |
| Délka | 35 mm |
XLC Raceby A-Head představec 31,8 mm černá mm
1 249 Kč
od Koloshop.cz
Wolf Tooth sada podložek 3,5,10,15 mm pro představec 1 1/8" zlatá
530 Kč
od Koloshop.cz
Topeak UTF Multi-Mount Pro držák pro 4-šroubové představce
1 279 Kč
od Koloshop.cz
Supacaz SupaSpacer podložky pod představec 5 mm 1 1/8" Black
490 Kč
od Koloshop.cz