Domů Dětské zboží Hračky Hry na zahradu Hrací domečky G21 Hračka G21 stan Teepee Modrá obloha G21-6002670

G21 Hračka G21 stan Teepee Modrá obloha G21-6002670

Dostupnost skladem
Výrobce G21
EAN 8595627422110
990 Kč
Do obchodu
I-domacipotreby.cz

Popis produktu


Máte obývací pokoj neustále zaplněný dekami, které visí přes nábytek a tvoří tak důmyslné dětské bunkry? Děti tato skrýše a místa pro snění i hry milují. Každé dítě touží po malém tajemném koutečku jen pro sebe. Jak se ale zbavit improvizovaných rozsáhlých bunkrů a přesto jim tento pocit dopřát? Koupí stanu ve tvaru teepee!
Dětem soukromí, sobě radost z jejich radosti
Luxusní stan pro děti G21 teepee je spolehlivým ochráncem dětských snů a tajemství. Zároveň ale vypadá skvěle, takže jej můžete umístit kdekoliv v interiéru, aniž by narušil krásu a harmonii vašeho domova. Právě proto se stany teepee staly hitem a nesmí chybět v žádné domácnosti s dětmi.
Jak na montáž?
Velice snadno. Jelikož je celý plášť stanu doručován v kuse a je dokonale připraven pro montáž, stačí jen provléknout 4 dřevěné tyče příslušnými tunýlky, nahoře tyče svázat, upevnit fixační sadou G21 (je součástí balení) a teepee je na světě! Podlážku položte na podlahu teepee. Vchod do stanu můžete buď zabezpečit pomocí připevněných provázků pro trvalé otevření, nebo jej spustit dolů a dopřát dětem soukromí.
A co bonus navíc?
Ani na ten jsme samozřejmě nezapomněli! Nejen že je součástí teepee rovnou i podlážka, což není běžně zvykem, ale navíc dostanete k teepee i vybavení v podobě dvou polštářků. Na ty si mohou děti buď sednout, nebo na ně složit hlavu při odpoledním odpočinku. Na jedné stěně teepee je umístěno okénko.
Hlavní přednosti

Dětský stan ve tvaru indiánského teepee
Jednoduchá montáž
Fixační sada součástí balení
Podlážka a 2 polštářky
Okénko pro prosvětlení vnitřního prostoru teepee

Specifikace

Materiál stanu: polyester 100g/m2
Materiál tyčí: dřevo
Délka tyčí: 185 cm
Výška stanu: 160 cm
Rozměry podlahy: 120 x 120 cm
Barva: modrá
Hmotnost: 3 kg
Rozměry balení: 16,5 x 95 x 16,5 cm
Hmotnost balení: 3,5 kg

Obsah balení

Látkový stan s jedním oknem
4 x dřevěná tyč
Podlážka
2 x polštářek
Fixace G21