| Barva korpusu | Černá |
|---|---|
| Barva dvířek | Ořech okapi |
| šířka | 60 cm |
| výška | 90 cm |
| hloubka | 31 cm |
| Druh zboží | horní kuchyňská skříňka |
| barva | ořech |
| materiál | lamino |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vrchní rohové skříňky |
| styl | moderní |
| sektorová kuchyně | Monza |
Dvířka na vestavnou myčku nádobí Aria ANT ZM 713x446 Barva dvířek: GR - Graphite AFM
840 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká potravinová skříňka Luna 40 DK-210 2F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Clay Grey
4 910 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Luna 45 G-90 1F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Bílá
2 240 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 40 G-72 1F Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: SA - Aquamarine AFM
1 380 Kč
od Nábytek Paul