| Barva korpusu | Antracit |
|---|---|
| Barva dvířek | Dub Cremona |
| šířka | 60 cm |
| výška | 71,5 cm |
| hloubka | 31 cm |
| Druh zboží | Horní kuchyňská skříňka Cremona ANT |
| styl | moderní styl |
| materiál | lamino |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vrchní skříňky |
| barva | dub cremona |
| sektorová kuchyně | Cremona ANT |
Spodní skříňka Sára 60 D 2F BB Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Dub Lefkas
1 490 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka nad digestoř Aria 60 GU-36 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: WH - Crystal white AFM
1 280 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pod dřez Aria ANT 50 ZL 1F BB Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: BL - Black AFM
1 700 Kč
od Nábytek Paul
Buffet Linda 80 Barva korpusu: Antracit
4 620 Kč
od Nábytek Paul