| Barva korpusu | Bílá |
|---|---|
| Barva dvířek | Bílý lesk |
| šířka | 45 cm |
| výška | 108 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | cappucino lesk |
| styl | moderní styl |
| povrchová úprava | lesklá |
| materiál | lamino / MDF |
| typ | vrchní skříňky |
| sektorová kuchyně | Lara |
Horní skříňka Cremona 50 G-108 1F Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: Dub Cremona
1 810 Kč
od Nábytek Paul
Vysoká skříňka pro vestavnou a mikrovlnou troubu Cremona 60 DPM-210 2F Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: Dub Cremona
4 060 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka Aria ANT 40 D 1F BB Barva korpusu: Antracit, Barva dvířek: SA - Aquamarine AFM
1 700 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka Arona 60 D 1F BB Barva korpusu: Černá, Barva dvířek: Kašmír
1 810 Kč
od Nábytek Paul