| Barva korpusu | Bílá |
|---|---|
| Barva dvířek | Cappucino lesk |
| šířka | 60 cm |
| výška | 108 cm |
| Hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | cappucino lesk |
| styl | moderní styl |
| povrchová úprava | lesklá |
| materiál | lamino / MDF |
| typ | vrchní skříňky |
| sektorová kuchyně | Lara |
Horní skříňka nad digestoř Sára 60 OK-40 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Dub Sonoma
960 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Aria 40 NAGU-36 1F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: BL - Black AFM
1 490 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Solea 80 G-72 2F Barva korpusu: Dub artisan, Barva dvířek: Kašmír
2 030 Kč
od Nábytek Paul
Spodní skříňka pro vestavnou troubu Luna 60 D GAZ BB Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Bílá
1 490 Kč
od Nábytek Paul