| Barva korpusu | Černá |
|---|---|
| Barva dvířek | Černá |
| šířka | 40 cm |
| výška | 71,5 cm |
| hloubka | 31 cm |
| druh zboží | kuchyňské skříňky |
| barva | černá |
| materiál | lamino |
| povrchová úprava | matná |
| typ | vrchní skříňky |
| sektorová kuchyně | Siena |
Vysoká skříňka pro vestavnou a mikrovlnou troubu Lara 60 DPM-210 2F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Cappucino lesk
4 170 Kč
od Nábytek Paul
Spodní rohová skříňka Sára 89x89 DN 1F BB Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Dub Sonoma
3 520 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka Lara 80 G-72 2F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Bílý lesk
2 240 Kč
od Nábytek Paul
Horní skříňka nad digestoř Luna 50 GU-36 1F Barva korpusu: Bílá, Barva dvířek: Bílá
1 380 Kč
od Nábytek Paul