| Výrobce | Wiky |
|---|---|
| EAN | 8590331342143 |
| Délka | 41 cm |
|---|---|
| Délka výrobku | 41.0 cm |
| Nomenklatura | 95030095 |
| Sezóna | Jaro-léto |
| Sortiment | 1 |
| Určeno pro | Kluky i Holky |
| Vhodné pro | Předškoláka |
| Výška | 24 cm |
| Výška výrobku | 24.0 cm |
| Věk | NEUVEDENO |
| Země původu | ČR |
| Šířka | 73 cm |
| Šířka výrobku | 73.0 cm |
Hra Šťastná Gabby/Gabby´s Dollhouse společenská hra v krabici 14,5x26x10cm
419 Kč
od Dobre-knihy.cz
Puzzle Castorland 300 dílků - Setkání přátel ve stáji
155 Kč
od Papirnictvioskarek.cz
Ravensburger Kouzelný les
218 Kč
od Mironet.cz
Tatra 815 hasiči kov 18cm 1:43 v krabičce Kovap
1 509 Kč
od Dobre-knihy.cz