| Barva | Růžově zlatá |
|---|---|
| Hloubka | 4 mm |
| Tvar | Anděl |
| Velikost | 56 mm |
| Výška | 12 mm |
| Šířka | 56 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
LUNICA Stříbrný přívěsek se zirkony 0262
900 Kč
od Lunica.cz
Přívěsek z nerezové oceli pro gravírování - zlatý - placička - 15 x 15 x 1 mm - 1 ks
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - růžově zlatý - lapač snů - 32 x 14 x 1 mm - 1 ks
129 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Nerezový spojovací mezidíl - platinový - lesklý - různé varianty - 1 ks Tvar: Květiny
89 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz