| Hloubka | 2 mm |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Velikost | 28 mm |
| Výška | 28 mm |
| Šířka | 22 mm |
| Průvlek | 1,6 - 1,9 mm |
| Materiál | Kov |
| Tvar | Zvířata |
Kovový přívěsek - zlatá tlapka - růžová - 17.5 x 16 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Klíčenka taktická POS [sada ks]
372 Kč
od Armyshop.cz
Kovový přívěsek - starostříbrný - anděl - 21 x 19 x 2 mm - 1 ks
4 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mosazný přívěsek s kubickým zirkonem - pozlacený - oko - 9 x 13 x 2 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz