| Výška | 35 mm |
|---|---|
| Šířka | 26 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Barva | Šedá |
| Tvar | Léto a mořské motivy |
| Průvlek | 6 mm |
| Materiál | Kov |
| Velikost | 35 mm |
Wincraft Přívěšek Vancouver Canucks NHL Spinner Key Ring FA_1410366
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Přívěsek z nerezové oceli pro gravírování - zlatý - placička - 23,5 x 20 x 2 mm - 1 ks
89 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: L
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz