| Hloubka | 1,5 mm |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Velikost | 20,5 mm |
| Tvar | Ovoce a příroda |
| Výška | 20,5 mm |
| Šířka | 17,5 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - zlaté - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: G
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: D
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - vážka s krystalem - platinový - 23 x 31 x 2 mm - 1 ks
109 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek SRDCE 0032 Ag 925; ≤1,3 g.
750 Kč
od Lunica.cz