| Hloubka | 2 mm |
|---|---|
| Barva | Červená |
| Velikost | 14 mm |
| Výška | 14 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Kov |
| Tvar | Abeceda a čísla |
LUNICA Stříbrný přívěsek PANNA MARIE 0084 Ag 925; ≤1 g.
500 Kč
od Lunica.cz
Přívěsek z nerezové oceli pro gravírování - růžově zlatý - srdce - 9 x 10 x 1 mm - 1 ks
14 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Klíčenka: CZECH REPUBLIC olivová | černá
76 Kč
od Armyshop.cz
Přívěsek z nerezové oceli - strom života se srdíčky - platinový - 19 x 16 x 1 mm - 1 ks
29 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz