| Hloubka | 2 mm |
|---|---|
| Barva | Starostříbrná |
| Tvar | Symboly a talismany |
| Velikost | 14 mm |
| Výška | 14 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
Chlupatá klíčenka Pom pom - příšerka - 1ks Barva: Zelená
17 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - stříbrný čtyřlístek - tmavě zelený - 19 x 13 x 1,5 mm - 1 ks
9 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - želva - zlatý - 28 x 24 x 4 mm - 1 ks
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - hvězda - platinový - 15 x 15 x 1 mm - 1 ks
9 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz