| Hloubka | 1,5 mm |
|---|---|
| Barva | Růžově zlatá |
| Tvar | Ostatní |
| Velikost | 24 mm |
| Výška | 19 mm |
| Šířka | 24 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
Klíčenka taktická AB POS [sada ks]
372 Kč
od Armyshop.cz
Klíčenka taktická POS [sada ks]
372 Kč
od Armyshop.cz
Přívěsek z nerezové oceli - klíč - 10 x 4,4 x 1 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz