| Hloubka | 2 mm |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Velikost | 22 mm |
| Výška | 22 mm |
| Šířka | 11 mm |
| Průvlek | 1,8 mm |
| Materiál | Kov |
| Tvar | Zvířata |
Přívěsek z nerezové oceli - speciální - jízdní kolo - 32 x 21 x 1 mm - 1 ks
69 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - platinový - sněhová vločka - 15 x 12 x 1 mm - 1 ks
34 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - zlatý - obrácený trojúhelník - 16 x 15 x 1 mm - 1 ks
59 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z přírodního tygřího oka - kříž - 25 x 18 x 5,5 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz