| Hloubka | 2,5 mm |
|---|---|
| Barva | Tyrkysová |
| Velikost | 19 mm |
| Výška | 19 mm |
| Šířka | 12 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
| Tvar | Zvířata |
Přívěsek z nerezové oceli - hvězda - zlatý - 15 x 15 x 1 mm - 1 ks
14 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z titanové oceli - placička s písmenem A - Z - 12 x 12 x 0,8 mm - 1 ks Písmena: R
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - houslový klíč - starostříbrný - 26 x 10 x 2 mm - 1 ks
5 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Seattle Kraken NHL Spinner Key Ring WI_20228220
299 Kč
od Fanda-NHL.cz