| Hloubka | 1,5 mm |
|---|---|
| Barva | Starostříbrná |
| Velikost | 20 mm |
| Tvar | Postavy |
| Výška | 20 mm |
| Šířka | 16,5 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
Přívěsek z nerezové oceli - platinový - jízdní kolo - 12 x 18 x 1 mm - 1 ks
19 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - srdce se stromem - zlaté - 15,5 x 15,5 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - placička s vlaštovkou - platinová - 12 x 1 mm - 1 ks
29 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek srdce ROSE 0167
800 Kč
od Lunica.cz