| Hloubka | 1 mm |
|---|---|
| Tvar | Symboly a talismany |
| Barva | Starostříbrná |
| Velikost | 17 mm |
| Výška | 17 mm |
| Šířka | 11 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Materiál | Kov |
Kovový přívěsek - stužka s nápisem "HOPE" - starobronzová - 17 x 8 x 3 mm - 1 ks
6 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - želva - zlatý - 28 x 24 x 4 mm - 1 ks
27 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z nerezové oceli - platinový - duch - 22 x 19 x 1 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Tampa Bay Lightning NHLs Spinner Key Ring FA_032085652188
299 Kč
od Fanda-NHL.cz