| Výška | 15,5 mm |
|---|---|
| Šířka | 11,5 mm |
| Hloubka | 1,5 mm |
| Průvlek | 2 mm |
| Barva | Stříbrná |
| Materiál | Kov |
| Tvar | Placička |
| Velikost | 15,5 mm |
LUNICA Stříbrný přívěsek křížek 0034 Ag 925; ≤0,6 g.
490 Kč
od Lunica.cz
Přívěsek z nerezové oceli - čakra - solar plexus - zlatý - 22,5 x 19 x 1 mm - 1 ks
49 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek srdce 0045 Ag 925; ≤1 g.
690 Kč
od Lunica.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek RŮŽOVÉ SRDÍČKO 0225 0226
570 Kč
od Lunica.cz