| Hloubka | 2 mm |
|---|---|
| Barva | Stříbrná |
| Tvar | Zvířata |
| Velikost | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Šířka | 14,5 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Kov |
Klíčenka: CZECH REPUBLIC olivová | černá
76 Kč
od Armyshop.cz
Mezidíl z nerezové oceli - zlatý - chodidla - 16 x 19,5 x 1 mm - 1 ks
39 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli - placička s písmenem A-Z - 10 x 10 x 1 mm - 1 ks Písmena: U
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
LUNICA Stříbrný přívěsek PÍSMENO V 0760
690 Kč
od Lunica.cz