| Hloubka | 3 mm |
|---|---|
| Barva | Stříbrná |
| Tvar | Léto a mořské motivy |
| Velikost | 15 mm |
| Výška | 18 mm |
| Šířka | 15 mm |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Materiál | Kov |
Přívěsek z nerezové oceli - znamení zvěrokruhu - panna - 15 x 12 x 1 mm - 1 ks
79 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Mezidíl z nerezové oceli - placička s písmenem A-Z - 10 x 10 x 1 mm - 1 ks Písmena: U
12 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - květ sakury - modrý - 20.5 x 17.5 x 1.5 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Přívěsek z přírodního kamene - růženín - hvězda - 29 x 30 x 8 mm - 1 ks
149 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz