| Výška | 12 mm |
|---|---|
| Šířka | 16 mm |
| Hloubka | 5 mm |
| Barva | Bílá |
| Průvlek | 1,5 mm |
| Tvar | Ostatní |
| Materiál | Kov |
| Velikost | 16 mm |
Kovový přívěsek - zlatá tlapka - růžová - 17.5 x 16 mm - 1 ks
7 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Wincraft Přívěšek Minnesota Wild NHL Spinner Key Ring FA_1410388
299 Kč
od Fanda-NHL.cz
Přívěsek z nerezové oceli - hvězda - zlatý - 15 x 15 x 1 mm - 1 ks
14 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz
Kovový přívěsek - pohádková víla - starostříbrný - 25 x 14 x 3 mm - 1 ks
8 Kč
od Nejlevnejsikoralky.cz